Зрошувач Claber 8709
Відео 1Фото 2 |
Claber 8709 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Claber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Claber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Claber 8709
Дощувач Claber 8709 імпульсний, 491 м² | 1 399 грн. |
Дощувач імпульсний Claber низький на тринозі (87090000) | 1 399 грн. |
Дощувач імпульсний на тринозі Claber (8709) 79620 | 1 399 грн. |
Дощівник на тринозі Claber імпульсний низький (87090000) | 1 399 грн. |
Дощувальник імпульсний Claber низький на тринозі (87090000) | 1 399 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →