Тостер для пончиків Clatronic DM 3495
Clatronic DM 3495 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic DM 3495
Апарат для приготування пончиків Clatronic Dm 3495 | 1 265 грн. |
Апарат для приготування пончиків Clatronic DM 3495 | 1 296 грн. |
Clatronic DM 3495 | 1 190 грн. |
Бутербродница Clatronic DM 3495 | 1 215 грн. |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Clatronic DM 3495:
- Індикатор роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →