Електросковорідка Clatronic PP 3401 чорний
Відео 2Фото 2 |
Clatronic PP 3401 |
|
Відносно недорога настільна електрична сковорода від німецького бренду Clatronic, яка може послужити хорошим помічником на домашній кухні або на дачі. Належить до техніки типу гриль-барбекю — прилад оснащений однією жарочної пластиною з гладкою поверхнею, на якій можна смажити, тушкувати, готувати піцу, розігрівати і підтримувати в гарячому стані їжу, а також виробляти розморожування продуктів з морозильника.
Пристрій швидко прогрівається до робочої температури і може досить довго утримувати тепло. Також електросковорода Clatronic PP 3401 може похвалитися великою місткістю: діаметр дна становить 32 см, висота стінок — 3,5 см, а загальний корисний об'єм знаходиться на рівні близько 2,8 л. Її жарочна пластина повністю гладка з антипригарним покриттям, завдяки чому страви не пригоряють, а сам пристрій просте і зручне в очищенні. У комплектації передбачена кришка з термостійкого скла з зручною ручкою. Невелика механічна панель управління дозволяє швидко налаштувати оптимальний температурний режим нагрівання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Купити Clatronic PP 3401 чорний
Електросковорода Clatronic PP 3401 (32cm) | 1 304 грн. |
Електрична сковорода Clatronic PP 3401 C Німеччина | 1 472 грн. |
Електросковорода Clatronic PP 3401 (32cm) | 1 995 грн. |
Електросковорода Clatronic PP 3401 (32 см) 1500 Вт Чорний | 1 299 грн. |
Електросковорода Clatronic PP 3401 | 1 316 грн. |