Раклетниця Clatronic RG 3757 нержавіюча сталь
Clatronic RG 3757 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic RG 3757 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Clatronic RG 3757 | 3 399 грн. |
Електрогриль Clatronic Rg 3757 | 2 917 грн. |
Раклетниця CLATRONIC RG 3757 | 2 519 грн. |
Раклетниця CLATRONIC RG 3757 | 2 519 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →