Припливне встановлення Climtec RD-100 Baza
Відео 1Фото 5 |
Climtec RD-100 Baza |
|
Оснащується пиловим і вугільним фільтром.
Ручний клапан перекриття повітряних потоків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Climtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Climtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Climtec RD-100 Baza
Усі ціни 13 →Рекуператор Climtec РД-100 База | 3 800 грн. |
Climtec Climtec РД-100 База | 4 000 грн. |
Рекуператор Climtec РД 100 База для стіни товщиною 360 мм | 4 000 грн. |
Рекуператор Climtec РД 100 База для стіни товщиною 600 мм | 4 000 грн. |
Рекуператор Climtec РД 100 База для стіни товщиною 500 мм | 4 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Climtec RD-100 Baza
Ціни на Climtec RD-100 Baza |
---|---|---|---|---|
Climtec RD-100 Baza | від 3 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Climtec RD-125 Baza | від 5 000 грн. | 20 пропозицій | ||
Climtec RD-150 Baza | від 8 200 грн. | 19 пропозицій | ||
Climtec RD-200 Baza | від 9 700 грн. | 18 пропозицій | ||
Climtec RD-200+ Baza | від 11 400 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →