Фен CoifIn Korto A2R
Фото 5 |
CoifIn Korto A2R |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoifIn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoifIn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoifIn Korto A2R
Усі ціни 15 →Фен Coifin Korto Ionic A2R black | 1 559 грн. |
Coifin Korto Ionic A2R black | 1 690 грн. |
Coifin Korto A2R (KAA R) Ion Blue Korto A2R Ion Blue (67620) | 1 599 грн. |
Фен COIFIN Korto з іонізацією професійний A2R чорний (A2R-ion-черн) (00860 | 2 415 грн. |
Фен COIFIN Korto з іонізацією A2R професійний синій (A2R-ion-син) (0092260 | 2 329 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →