Рюкзак Color Life 1958 45 л
Color Life 1958 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Color Life 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Color Life.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Color Life 1958 45 л
Рюкзак туристичний COLOR LIFE TY-1958 45л блакитно-жовтогарячий | 1 768 грн. |
Рюкзак туристичний COLOR LIFE TY-1958 45л салатовий | 1 768 грн. |
Рюкзак туристичний COLOR LIFE TY-1958 45л чорно-сірий | 1 768 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →