ColorWay Air Vent-4 (CW-CHM09-BK)
ColorWay Air Vent-4 |
Colour | | Purpose | car | Holder mount | air vent grille | Gadget mount | magnet | Material | plastic | Official Website | colorway.com | Added to E-Catalog | july 2022 | P/N | CW-CHM09-BK
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ColorWay 2024 - new products, best sales and most actual models ColorWay.
|
| ColorWay Metallic Air Vent-4 BlackАвтотримач магнітний ColorWay Metallic Air Vent-4 Black AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 419 ₴ | | |
|
| Универсальный автодержатель ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magУниверсальный автодержатель ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magnetic Black (CW-CHM09-BK) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 382 ₴ | | |
|
| Універсальний автотримач ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotation) magnetдефлектор, 360 градусів Brain.com.ua6 year with us (Kyiv) Report | | 415 ₴ | | |
|
| Тримач автомобільний СolorWay магнитний Metallic Air Vent-4 Black (CW-CHM0Тримач автомобільний СolorWay для телефону магнітний Metallic Air Vent-4 (360 ° rotation) Black забезпечує надійну фіксацію в... moreашого смартфона в автомобілі. Легко встановлюється на вентиляційну решітку на зручній Вам висоті завдяки прогумованим ніжкам, які виключають можливість падіння або вислизання як самого кріплення, так і закріпленого на ньому смартфона. Фіксація самого телефону здійснюється завдяки чотирьом потужним магнітам всередині тримача і прикріпленою до смартфону магнітній пластині. Завдяки обертаючий конструкції пристрій забезпечує мобільність і можливість повороту смартфона для максимальної зручності і оптимального кута огляду. Тримач автомобільний сумісний практично з будь-яким смартфоном, гарантуючи надійне кріплення гаджета і зручне його використання. Аксесуар відрізняється довговічністю, адже виготовлений з якісних матеріалів: металу і SoftTouch-пластика. А завдяки компактному стильному дизайну він буде чудово виглядати в салоні будь-якого авто. Характеристики: Кріплення на дефлектор воздуховода авто Не ковзаюча поверхня тримача захистить приладову панель від ушкоджень і подряпин і виключить можливість вислизання з панелі Тип: магнітний Фіксація смартфона за допомогою пластини, яка клеїться на чохол або на задню панель Компактний дизайн, не займає багато місця і не закриває огляд Широка сумісність з мобільними апаратами Повний доступ до кнопок і роз'ємів пристрою Надійна фіксація смартфона завдяки потужним неодимовим магнітам Сучасний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер'єр Обертання на 360 градусів, що дозволить встановлювати телефон під потрібним кутом Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 419 ₴ | | |
|
| ColorWay Універсальний автотримач ColorWay Metallic Air Vent-4(360 rotatio+ 21 грн бонус, дефлектор, 360 градусів Itbox.ua6 year with us (Kyiv) Report | | 415 ₴ | | |
ColorWay Air Vent-4 price graph