Реле напруги ColorWay CW-VR16-01D
Фото 9
ColorWay CW-VR16-01D
Тип пристрою
реле напруги
Напруга
змінна
Кількість фаз
1
Встановлення
в розетку
Потужність
3.68 кВА
Номінальний струм
16 А
Затримка повторного включення
5 – 999 с
Нижня межа відключення
150 В
Верхня межа відключення
280 В
Функції
дисплей
Регулювання
цифрова
Офіційний сайт
colorway.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Купити ColorWay CW-VR16-01D
Усі ціни 11 →
Реле напруги ColorWay (16A/3680W) 150V-210V/230V-280V, DS1, 1 розетка CW-VR16-01D
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ColorWay CW-VR16-01D
Реле напруги ColorWay DS1, white (CW-VR16-01D) - це надійний пристрій, створений для захисту вашої техніки від непередбачуван... щеих перепадів напруги в електромережі. Завдяки високій допустимій потужності в 3520 Вт реле забезпечує стабільну роботу навіть для вимогливих приладів, таких як холодильники та кондиціонери. Робочий діапазон напруги від 150 до 280 В дозволяє реле ефективно виконувати свою функцію захисту у широкому спектрі умов. Пристрій оснащено дисплеєм, де зручно відображається поточна напруга та інші налаштування. Однією з ключових особливостей реле є можливість програмування нижнього та верхнього порогу відключення, а також налаштування часу затримки від 5 до 999 секунд, що забезпечує плавність змін та захист від частих увімкнень. ColorWay DS1 вирізняється мінімалістичним дизайном та компактними розмірами, що дозволяє легко інтегрувати його в будь-який інтер'єр. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність і надійність, а швидкий час спрацювання робить цей пристрій ідеальним вибором для забезпечення електробезпеки у вашому домі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Поскаржитись
Реле напруги ColorWay DS1 1 розетка 16А (CW-VR16-01D) White CW-VR16-01D
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Реле напруги COLORWAY DS1 16A/3680W White (CW-VR16-01D) CW-VR16-01D
Офіційний партнер ColorWay
FOXTROT.UA
Реле напруги ColorWay DS1 (16A/3680W) white (CW-VR16-01D)
Реле напруги ColorWay DS1 (16A/3680W) white (CW-VR16-01D) Реле напруги Сolorway – спеціальний пристрій захисту від перепадів... щенапруги у мережі. Реле в режимі реального часу аналізує напругу мережі та автоматично вимикає підключену техніку від живлення при виході показників напруги на критичні позначки. Після повернення напруги у встановлений діапазон навантаження - автоматично вмикається з