Кавомолка Comandante C40 MK4 Nitro Blade
Фото 17 |
Comandante C40 MK4 Nitro Blade |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comandante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comandante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comandante C40 MK4 Nitro Blade
Усі ціни 47 →Кавомолка ручна Comandante C40 MK4 Nitro Blade Red Sonja | 11 575 грн. |
Кавомолка Comandante C40 Mk4 Nitro Virginia Walnut (4260113437490) | 11 229 грн. |
Comandante C40-MK4NB-AC | 12 999 грн. |
Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black | 9 840 грн. |
Comandante C40 MK4 Nitro Blade | 14 063 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →