Матрац Come-for Relax Zen 180x190
від 4 685 до 5 205 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:18 см |
Модифікації Come-for Relax Zen 14
Характеристики
Come-for Relax Zen 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Relax Zen 180x190
Пружинний матрац RELAX Zen (Дзен) 180x190 | 4 685 грн. |
Матрац Come-for Дзен 180х190 см (2588850000138) | 5 205 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for RELAX Zen 180x190 см | 5 205 грн. |
Закрити
Рекомендуємо