Матрац Homefort Classic Econom 180x190
Фото 3 | від 4 830 до 6 979 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:16 см |
Модифікації Homefort Classic Econom 14
Характеристики
Homefort Classic Econom 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Classic Econom 180x190
Сортувати
Матрац пружинний односторонній Homefort Classic Econom 180x190 | 4 830 грн. |
Матрац ортопедичний Homefort Classic Econom 180х190 см Білий 2030385 | 4 900 грн. |
Матрац ортопедичний Homefort Classic Econom односторонній пружинний середн | 5 115 грн. |
Односторонній ортопедичний матрац Tag tekstil Classic Econom 180x190 | 6 979 грн. |
Закрити
Рекомендуємо