Вантажна шина Compasal CPD38 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPD38 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPD38 315/80 R22.5 157M
Усі ціни 20 →Compasal CPD38 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154M | 11 620 грн. |
Compasal CPD38 (ведущая) (315/80R22.5 157M) | 10 710 грн. |
Compasal CPD38 (приводная) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 10 835 грн. |
Compasal CPD38 315/80 R22.5 157/154M | 10 450 грн. |
Compasal CPD38 (Ведущая) (315/80R22.5 157/154M) | 10 200 грн. |
ще 15 пропозицій