Вантажна шина Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 19 →Compasal CPS25 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 9 037 грн. |
Compasal CPS25 (универсальная) (295/80R22.5 152M) | 8 329 грн. |
Compasal CPS25 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 560 грн. |
Compasal CPS25 295/80 R22.5 152/149M | 8 177 грн. |
Compasal CPS25 (Рулевая) (295/80R22.5 152/149M) | 7 933 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M
Ціни на Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Compasal CPS25 295/80 R22.5 152M | від 7 925 грн. | 19 пропозицій | ||
Compasal CPS25 315/80 R22.5 156M | від 8 282 грн. | 20 пропозицій |