Вантажна шина Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L
Відео 1Фото 2 |
Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L |
|
Китайські шини для причепів середньої та великої вантажопідйомності. Експлуатувати гуму передбачається цілий рік на осях вільного кочення великовагових транспортних засобів. Основне конструктивне ноу-хау моделі зав'язане на забезпеченні рівномірного розподілу тиску по всій поверхні контактної плями. Саме на це націлена робота плечин з безперервним поздовжнім прорізом хвилеподібної форми та пропорційних протекторних ребер жорсткості.
Між собою блоки протектора в медіальному сегменті бігової доріжки поділяються мережею водовідвідних каналів, які забезпечують хорошу стійкість до аквапланування та слешпленінгу. Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L демонструє відмінну тягу та належну передачу гальмівних зусиль – за покращення зчіпних властивостей автогуми відповідають численні поздовжні та поперечні прорізи протектора. Шина має тривалий експлуатаційний пробіг і може застосовуватися як для регіональних перевезень вантажів, так і для регулярних поїздок на далекомагістральних маршрутах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Купити Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 17 →Compasal CPT76 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 11 740 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 812 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 100 грн. |
Compasal CPT76 (Прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 302 грн. |
Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L | 10 550 грн. |