Вантажна шина ANNAITE 366 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 366 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 366 315/70 R22.5 154M
Грузовые шины Annaite 366 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150M 18PR 1000731927 | 8 217 грн. |
Шини Annaite 366 (рулевая) 315/70 R22,5 154/150M 18PR | 8 360 грн. |
Вантажні шини Annaite 366 (рульова) 315/70 R22.5 154/150M 18PR | 8 710 грн. |