Вбудована мікрохвильова піч Concept MTV-6925BC
Фото 5 |
Concept MTV-6925BC білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Concept MTV-6925BC
Усі ціни 10 →Вбудована мікрохвильова піч Concept MTV6925BC | 17 069 грн. |
Мікрохвильова піч Concept MTV 6925 bc | 15 334 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Concept MTV6925BC | 17 033 грн. |
Concept MTV 6925 bc | 14 960 грн. |
Concept MTV-6925BC | 26 281 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Concept MTV-6925BC
Ціни на Concept MTV-6925BC |
---|---|---|---|---|
Concept MTV-6925WH | від 14 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Concept MTV-6925BC | від 14 960 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →