Гребний тренажер Concept2 PM5
Відео 15Фото 4 |
Concept2 PM5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Concept2 PM5
Усі ціни 10 →Гребной тренажер Concept2 Model D Black PM5 | 59 000 грн. |
Тренажер Wioślarz Concept2 model D czarny z PM5 | 62 320 грн. |
Wioślarz Concept2 model D czarny z PM5 | 62 320 грн. |
Гребний тренажер Concept2 Model D pm5 | 69 300 грн. |
Тренажер Concept2 Wioślarz model E z PM5 (czarny) | 75 440 грн. |
ще 5 пропозицій
Відмінна різноманітність бігової доріжці чи орбітреку Немає Віктор С.: користуюся Concept2 PM5 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Першим кроком ноги фіксуються в петлі (на зразок як у дитячих лижах), далі смикаєш ручку на себе і програма стартує. На екрані показуються дані про час тренування, дистанції, швидкості і все як завжди, показує швидкість обертів вентилятора всередині двигуна. Сам тренажер живиться від вбудованого акумулятора, який підзаряджається під час тренування, типу динамо машина, читав що в екрані можна підключати окуляри VR і запускати собі там симуляцію веслування типу змаганнях виступаєш =). Під час тренування працює спина, плечі, руки, трохи потрібно ногами відштовхуватися, щоб по рейці їздити на сидінні, адже при "гребінці" на себе потрібно відкидатися назад і випрямляти ноги (в ідеалі). Сам тренажер зроблений добротно, всі вузли та трос з ручкою, сідушка теж жива на зразок хоча тренажер ганяють у залі вже другий рік чоловік 5 щодня як мінімум.
Вентилятор всередині мотора дуже галасливий і чим сильніше "гребеш" тим голосніше обертаються там лопаті, трохи повітря вилітає назовні, це потрібно враховувати тим, хто вирішить поставити таке вдома - всі ці "повітряні" тренажери дуже галасливі при інтенсивному тренуванні.