Електрогенератор Contimac GR2000i (70100)
Фото 4 |
Contimac GR2000i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contimac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contimac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contimac GR2000i
Усі ціни 8 →Генератор инверторный Contimac GR2000i, 1.8 кВт 34093 | 33 515 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Contimac GR2000i | 33 516 грн. |
Генератор інверторний Contimac GR2000 1,8кВт | 33 515 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Contimac GR2000i | 24 499 грн. |
Бензиновий генератор Contimac GR2000i (інверторний) 34093 | 33 515 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →