Штативи для селфі Continent SKB-112
Фото 5 |
Continent SKB-112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continent SKB-112
Палка для селфи Continent SKB-112BK, Black, проводная (3.5 мм), 135-625 мм | 75 грн. |
Палка для селфи Continent SKB-112GN, Green, проволочная (3.5 мм), 135-625 | 75 грн. |
Палка для селфи Continent SKB-112OG, Orange, проводная (3.5 мм), 135-625 м | 75 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →