Вантажна шина Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M 245/70 R17.5 " 136 M 265/70 R17.5 " 139 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M
Усі ціни 15 →Continental Conti Hybrid LS3 (рульова вісь) 245/70 R17.5 136/134M | 14 268 грн. |
Continental Conti Hybrid LS3 (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M 14PR "3PMSF" | 12 671 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid LS3 (рульова) 245/70R17.5 136/134M | 13 430 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid LS3 (рульова) 245/70R17.5 136/134M | 13 304 грн. |
Грузовые шины Continental LS3 Hybrid (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M 10007 | 13 270 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M
Ціни на Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid LS3 245/70 R17.5 136M | від 12 671 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid LS3 265/70 R17.5 139M | від 14 853 грн. | 15 пропозицій |