Вантажна шина Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Continental ContiScandinavia HS3 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 23 341 грн. |
Continental Conti Scandinavia HS3 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR "3P | 21 892 грн. |
Continental ContiScandinavia HS3 (рулевая ось) 315/70 R22.5 156/150L | 23 340 грн. |
Continental ContiScandinavia HS3 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 23 327 грн. |
Continental Conti Scandinavia HS3 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 3 | 22 880 грн. |
Шина Continental Conti Scandinavia HS3 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 25 539 грн. |
Модификації Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L
Ціни на Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 154L | від 23 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental Conti Scandinavia HS3 315/70 R22.5 156L | від 21 892 грн. | 6 пропозицій |