Вантажна шина Continental Conti Scandinavia HT3 245/70 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Scandinavia HT3 245/70 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Scandinavia HT3 245/70 R17.5 143L
Continental Conti Scandinavia HT3 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 16PR | 12 913 грн. |
Вантажна шина CONTINENTAL Scandinavia HT3 (причепна) 245/70R17.5 143/141L | 13 662 грн. |
Continental Conti Scandinavia HT3 (245/70R17.5 143L) | 13 856 грн. |
CONTINENTAL Вантажна шина CONTINENTAL Scandinavia HT3 (причепна) 245/70R17 | 13 727 грн. |
Шина Continental Conti Scandinavia HT3 (універсальна) 245/70 R17.5 143/141 | 15 045 грн. |