Мотошина Continental ContiEscape 90/90 -21 54S
Відео 2Фото 2 |
Continental ContiEscape 90/90 -21 54S 2.75 B 21 " 45 S 2.75 R 21 " 45 S 4.1 B 18 " 60 S 4.1 R 18 " 60 S 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 S 90/90 R 21 " 54 H 90/90 R 21 " 54 S 100/90 B 19 " 57 H 100/90 R 19 " 57 H 120/90 B 17 " 64 S 120/90 R 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 H 130/80 B 17 " 65 S 130/80 R 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 S 140/80 B 17 " 69 H 140/80 B 18 " 70 H 140/80 R 17 " 69 H 140/80 R 18 " 70 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiEscape 90/90 -21 54S
Continental CONTIESCAPE 90/90-21 54S (4048590137) | 4 890 грн. |
Покришка CONTINENTAL CONTIESCAPE 90/90-21 54S TT (2768939) | 4 840 грн. |
Continental CONTI ESCAPE 90/90-21 54S FRONT (3059479176) | 4 080 грн. |
Мотошини Continental Conti Escape 90/90 21 54S TT F | 3 985 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiEscape 90/90 -21 54S
Ціни на Continental ContiEscape 90/90 -21 54S |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEscape 2.75 -21 45S | від 3 225 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 2.75 R21 45S | від 2 654 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEscape 4.1 -18 60S | від 3 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 4.1 R18 60S | від 3 548 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiEscape 90/90 -21 54H | від 4 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 90/90 -21 54S | від 3 985 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 90/90 R21 54H | від 3 878 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEscape 90/90 R21 54S | від 3 937 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 100/90 -19 57H | від 4 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 100/90 R19 57H | від 4 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEscape 120/90 -17 64S | від 4 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 120/90 R17 64S | від 4 811 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 130/80 -17 65H | від 6 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiEscape 130/80 -17 65S | від 4 930 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 130/80 R17 65H | від 6 019 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 130/80 R17 65S | від 5 103 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 140/80 -17 69H | від 6 970 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEscape 140/80 -18 70H | від 7 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiEscape 140/80 R17 69H | від 5 776 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEscape 140/80 R18 70H | від 6 060 грн. | 5 пропозицій |