Мотошина Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54S
Очікується у продажу 4 740 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 21; Індекс швидкості: S; |
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54S
Ціни на Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54S |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 90/90 -21 54V | від 7 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 110/80 R18 58S | від 7 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/80 -18 62S | від 7 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/80 R18 62S | від 6 276 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 120/90 R17 64S | від 6 634 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 140/80 R18 70S | від 7 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MT 90 A/T 150/70 R18 70V | від 7 725 грн. | 3 пропозиції |