Мотошина Continental ContiLegend 130/70 -18 63H
10 595 грн. Купити! Покришка CONTINENTAL CONTILEGEND 130/70-18 63H TL (2768903)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Continental ContiLegend 130/70 -18 63H 130/70 B 18 " 63 H 130/70 R 18 " 63 H 130/70 R 18 " 63 H White Wall 130/80 B 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 H White Wall 130/90 B 16 " 73 H 130/90 R 16 " 73 H 130/90 R 16 " 73 H White Wall 140/90 R 16 " 71 H 140/90 R 16 " 71 H White Wall 150/80 B 16 " 77 H 150/80 B 16 " 77 H White Wall 150/80 R 16 " 77 H 180/65 B 16 " 81 H White Wall 180/65 R 16 " 81 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Continental ContiLegend 130/70 -18 63H
Ціни на Continental ContiLegend 130/70 -18 63H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiLegend 130/70 -18 63H | від 10 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiLegend 130/70 R18 63H | від 9 984 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 130/70 R18 63H WW | від 9 020 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 130/80 -17 65H | від 10 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiLegend 130/80 R17 65H | від 9 009 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 130/80 R17 65H WW | від 8 219 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 130/90 -16 73H | від 10 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiLegend 130/90 R16 73H | від 8 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 130/90 R16 73H WW | від 8 001 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 140/90 R16 71H | від 9 623 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 140/90 R16 71H WW | від 8 807 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 150/80 -16 77H | від 8 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiLegend 150/80 -16 77H WW | від 8 738 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 150/80 R16 77H | від 6 767 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 180/65 -16 81H WW | від 12 258 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiLegend 180/65 R16 81H | від 12 172 грн. | 2 пропозиції |