Велошина Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4
Відео 3Фото 41 |
Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4 27.5x2.4"27.5x2.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4
Усі ціни 6 →Покрышка 27.5"x2.4, Continental Der Baron Projekt ProTection Apex, Skin, ч | 2 785 грн. |
Покришка беськамерная Continental Der Baron Projekt 27.5 "x2.40 60-584 (10 | 2 786 грн. |
Покрышка бескамерная Continental Der Baron Projekt 27.5"x2.40 60-584 (1015 | 2 786 грн. |
Continental Покрышка Continental Der Baron Projekt 27.5"x2.4, Фолдинг, Бес | 2 785 грн. |
Покришка безкамерна Continental Der Baron Projekt, 27.5"x2.40, 60-584, чор | 2 785 грн. |
Покришки Continental Der Baron Projekt 27.5 "x2.4, ProTection Apex, Skin, | 2 785 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4
Ціни на Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4 |
---|---|---|---|---|
Continental Der Baron Projekt 27.5x2.4 | від 2 785 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental Der Baron Projekt 27.5x2.6 | від 3 010 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →