Корпус Cooler Master CMP 320 чорний (CP320-KGNN-S00)
Відео 1Фото 8 |
Cooler Master CMP 320 чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master CMP 320 чорний
Усі ціни 18 →Cooler Master CMP 320 Tempered Glass без БЖ (CP320-KGNN-S00) Black CP320-K | 3 179 грн. |
Корпус для компьютера MATX W/O PSU CP320-KGNN-S00 COOLER MASTER | 2 738 грн. |
CoolerMaster CMP 320 CP320-KGNN-S00 | 3 009 грн. |
COOLER MASTER CP320-KGNN-S00 | 2 990 грн. |
Корпус CoolerMaster CMP 320 (CP320-KGNN-S00) CP320-KGNN-S00 | 3 179 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →