Корпус SilverStone Fara 312Z чорний (SST-FA312Z-BG)
Відео 1Фото 16 |
SilverStone Fara 312Z чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Fara 312Z чорний
Усі ціни 38 →Silverstone FARA 312Z Tempered Glass без БЖ (SST-FA312Z-BG) Black SST-FA31 | 3 879 грн. |
Корпус SilverStone Fara FA312Z-BG ARGB Black (SST-FA312Z-BG) без БЖ SST-FA | 3 889 грн. |
Корпус SilverStone FARA FA312Z-BG (SST-FA312Z-BG) SST-FA312Z-BG | 3 778 грн. |
Корпус Silverstone Fara 312Z Black (SST-FA312Z-BG) | 3 715 грн. |
Корпус Silverstone Fara 312Z Black (SST-FA312Z-BG) | 3 715 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →