Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X PF700X (R-PF700X-HD0B-JGEU)
![]() |
Deepcool Gamer Storm PF-X PF700X |
|
|
Доступний комп’ютерний блок живлення зі збалансованими характеристиками та сучасною схемотехнікою. За задумом виробника він здатен закрити потреби системи з сучасним процесором і відеокартою класу Radeon RX 7700 XT, не перевантажуючи обмежений бюджет. Модель потужністю 700 Вт у форматі ATX має ККД 88% і сертифікат 80+ Bronze (Cybenetics Efficiency Bronze). Усередині Deepcool PF700X встановлена продумана схемотехніка: активний PFC у зв’язці з DC-DC перетворювачами та двоступенева EMI-фільтрація, що забезпечує стабільність навіть під час стрибків напруги.
Тайванські твердотільні та електролітичні конденсатори додають запас надійності, а час утримання 16 мс при навантаженні до 75% захищає систему під час короткочасних відключень живлення. Додатково вирізняється ланцюг 5V Stand-By з японськими конденсаторами підвищеного ресурсу, який відповідає за стабільність роботи в режимі очікування. Охолодження покладене на 120-мм вентилятор з оптимізованою крильчаткою, рейтинг Cybenetics Noise A-, близько 30 дБ на піку. Задля економії виробник відмовився від модульної кабельної системи, використавши класичні фіксовані кабелі. Вбудований набір захистів включає не лише стандартні OVP, OPP, SCP, OCP, OTP і UVP, а й додаткові SIP і NLO. Гарантія від виробника становить 3 роки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool Gamer Storm PF-X PF700X
Усі ціни 40 →| 2 449 грн. | ![]() |
Блок живлення DeepCool GamerStorm PF700X 700W (R-PF700X-HD0B-JGEU) R-PF700X-HD0B-JGEU | 2 411 грн. |
| 2 449 грн. | ![]() |
| 2 776 грн. | ![]() |
Блок живлення Deepcool Gamer Storm PF-X 700W 80+BRONZE (PF700X)(R-PF700X-HD0B-JGEU) | 2 679 грн. | ![]() |
Чудовий бюджетний блок. Спокійно тримає заявлені напруги, не гучний. Кабелі та конектори гарної якості, у достатній кількості Чудовий блок за свою ціну Не виявлено |
Модификації Deepcool Gamer Storm PF-X
| Ціни на Deepcool Gamer Storm PF-X |
|---|---|---|---|---|
| Deepcool Gamer Storm PF-X PF500X | від 1 831 грн. | 37 пропозицій | ||
| Deepcool Gamer Storm PF-X PF600X | від 2 093 грн. | 30 пропозицій | ||
| Deepcool Gamer Storm PF-X PF700X | від 2 359 грн. | 43 пропозиції | ||
Потрійна бронза
DeepCool GamerStorm PF700X — оновлена версія одного з найпопулярніших блоків живлення у ціновій категорії близько 50 доларів. Літера X у назві вказує на підвищення ККД до 88%. Якщо раніше модель мала лише базовий сертифікат 80+ White, то тепер вона відзначена одразу трьома бронзовими нагородами за енергоефективність: 80 PLUS, Cybenetics ETA і PPLP.
Робочий ресурс
Четверта відзнака якості — Cybenetics Lamba A- — свідчить про низький рівень шуму, чого вдалося досягти завдяки 12-сантиметровому вентилятору на підшипнику HYB з ресурсом у 40 тис. годин. Електронні компоненти на платі розміщені так, щоб краще охолоджувалися найгарячіші зони. Комбінація тайванських і японських конденсаторів забезпечує час утримання напруги до 16 мс.
Гірські умови
Схема відповідає стандарту ATX 2.52 — останньому, що використовує лише класичні роз’єми 6+2-pin для відеокарт. Кабелі в поліуретановому обплетенні імітують нейлонову текстуру, що робить їх водночас стильними та зручними для укладання. Блок здатний стабільно працювати навіть в екстремальних умовах: за температури до 40 °C і на висоті до 5000 метрів над рівнем моря.