Корпус SilverStone Fara V1M Pro чорний (SST-FAV1MB-PRO)
Фото 17 |
SilverStone Fara V1M Pro чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Fara V1M Pro чорний
Усі ціни 28 →Silverstone Fara V1M Pro Tempered Glass без БЖ (SST-FAV1MB-PRO) Black SST- | 3 660 грн. |
Корпус SilverStone FARA FAV1MB-PRO SST-FAV1MB-PRO | 3 573 грн. |
Корпус Silver Stone SST-FAV1MB-PRO | 3 496 грн. |
Корпус SilverStone Fara fav1mb-pro, без бп, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x120мм ar | 3 521 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →