Корпус Cooler Master MasterBox TD300 Mesh білий (TD300-WGNN-S00)
Відео 18Фото 5 |
Геймерський корпус із підтримкою материнської плати micro-ATX. Спереду встановлена сітка FineMesh із полігональним рифленням. Фасад добре справляється з вентиляцією, надійно фільтруючи при цьому пил. У заводській збірці передбачено два встановлені вентилятори Sickleflow 120 мм. Фірмові вертушки мають ШІМ-налаштування та якісне ARGB-підсвічування. Комп'ютерний ігровий корпус Cooler Master MasterBox TD300 Mesh має багатофункціональний контролер, який синхронізує ілюмінацію і забезпечує автоналаштування швидкості обертання крильчаток.
Шасі має компактну конструкцію Mini Tower. При цьому на платформі вдасться змонтувати два потужні радіатори СЖО 280 мм. Верхня настановна рамка є знімною, що дозволить спростити кріплення системи рідинного охолодження. Прозора бічна кришка зі скла покращує ефект декоративного підсвічування. Для встановлення HDD використовується зручна знімна стійка на два жорсткі диски 3,5". Слоти кошика мають санки для зручного та безпечного розміщення накопичувачів. У корпусі поміститься професійна відеокарта довжиною до 344 мм. Висота тепловідведення від центрального процесора становить 166 мм.
Купити Cooler Master MasterBox TD300 Mesh білий
Усі ціни 27 →Cooler Master MasterBox TD300 Mesh ARGB Tempered Glass без БЖ (TD300-WGNN- | 4 059 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White (TD300-WGNN-S00) | 3 999 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White (TD300-WGNN-S00) TD300-WGN | 3 379 грн. |
CoolerMaster MasterBox TD300 MESH TD300-WGNN-S00 | 3 869 грн. |
Модификації Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Ціни на Cooler Master MasterBox TD300 Mesh |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh білий | від 3 379 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh чорний | від 3 608 грн. | 1 пропозиція |