Корпус Cooler Master HAF 700 білий (H700-WGNN-S00)
Відео 5Фото 9 |
Cooler Master HAF 700 білий
білий сірий
2024 рікHAF (потужна вентиляція)ігровийпідсвічування вентиляторівоглядове вікно≥ 4 вентиляторівUSB C
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:SSI EEB
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":12 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":12 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master HAF 700 білий
Усі ціни 19 →Cooler Master HAF 700 Tempered Glass без БЖ (H700-WGNN-S00) White H700-WGN | 17 189 грн. |
Корпус CoolerMaster HAF 700 (H700-WGNN-S00) | 16 282 грн. |
CoolerMaster HAF 700 H700-WGNN-S00 | 15 569 грн. |
Корпус для компьютера EEB W/O PSU H700-WGNN-S00 COOLER MASTER | 13 964 грн. |
Cooler Master HAF 700 White (H700-WGNN-S00) | 14 490 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooler Master HAF 700
Ціни на Cooler Master HAF 700 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master HAF 700 білий | від 13 964 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooler Master HAF 700 сірий | від 13 010 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →