Корпус Cooler Master HAF 700 сірий (H700-IGNN-S00)
Відео 5Фото 14 |
Одне із флагманських шасі компанії Cooler Master, яке використовує новий корпус Berserker. Це бюджетна версія легендарного кейсу EVO, з якого прибрали лицьовий екран та декоративні LED-стійки. Платформа відрізняється попередньо встановленою системою охолодження з екстремально високою продуктивністю. У заводській комплектації є п'ять вентиляторів: спереду два на 200 мм, ззаду два на 120 мм і знизу один на 120 мм.
Всі вертушки підключаються через встановлений хаб і використовують ШІМ-регулювання швидкості. Комп'ютерний корпус Cooler Master HAF 700 Berserker сумісний із будь-якими системами водяного охолодження. На платформі вдасться легко розмістити СВО на дискретних компонентах. Кейс підтримує встановлення радіаторів рідинного охолодження на 420 та 480 мм. Шасі є 2-секційним. За піддоном материнської плати розміщуються блок живлення із кошиком накопичувачів пам'яті. Базові комплектуючі монтуються безінструментальним способом, за допомогою механічних кріплень та гвинтиків з накатаною головкою. На верхній та нижній кришках передбачена легкознімна рамка-трансформер, до якої зручно кріпити будь-які вентилятори та радіатори системи охолодження.
Купити Cooler Master HAF 700 сірий
Усі ціни 25 →Cooler Master HAF 700 Tempered Glass без БЖ (H700-IGNN-S00) Titanium Grey | 15 659 грн. |
Корпус CoolerMaster Haf 700 (H700-IGNN-S00) | 13 059 грн. |
Корпус CoolerMaster HAF 700 (H700-IGNN-S00) | 15 022 грн. |
CoolerMaster HAF 700 H700-IGNN-S00 | 14 599 грн. |
Модификації Cooler Master HAF 700
Ціни на Cooler Master HAF 700 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master HAF 700 білий | від 13 964 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooler Master HAF 700 сірий | від 13 010 грн. | 25 пропозицій |