Припливне встановлення Cooper&Hunter CH-HRV20M
Cooper&Hunter CH-HRV20M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-HRV20M
COOPER&HUNTER CH-HRV20M | 90 699 грн. |
Приточно-вытяжная установка Cooper&Hunter CH-HRV20М (без автоматики) | 89 948 грн. |
Припливно-витяжна установка Cooper&Hunter CH-HRV20M | 89 950 грн. |
На жаль не регулює вологість вхідного повітря, хоча за паспортом та комплектацією повинен. Сервісний центр з рекуператорів огидний, правильної реакцію питання не отримав. дуже хороша витяжка, що реально економить тепло. У холодну пору року система (плаче) багато конденсату так як, немає регулювання вологості користуюся Cooper&Hunter CH-HRV8K більше року |
Додати відгук
Модификації Cooper&Hunter CH-HRV20M
Ціни на Cooper&Hunter CH-HRV20M |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-HRV5K | від 48 718 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-HRV8K | від 53 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV10K | від 58 688 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV15M | від 78 139 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV20M | від 89 948 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV30M | від 150 578 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →