Радіатор опалення Cordivari Ardesia 500/46 30
від 22 388 до 23 568 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:секційний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Cordivari Ardesia 9
Характеристики
Cordivari Ardesia 500/46 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Cordivari Ardesia 500/46 30
Cordivari Cordivari Ardesia H=556 мм, 3 колонны (30 секций) 3541700046149 | 23 568 грн. |
Трубчастий радіатор Cordivari Ardesia 556 30 секцій 3 колони (354170004614 | 23 568 грн. |
Дизайн-радіатор Cordivari ARDESIA (30 секцій) H=556 мм 3 колони (білий RAL | 22 388 грн. |
Закрити
Рекомендуємо