Рушникосушарка Cordivari Roberta 550x1496 (3551650000213)
від 4 445 до 4 939 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:679 Вт |
Модифікації Cordivari Roberta 7
Характеристики
Cordivari Roberta 550x1496 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Cordivari Roberta 550x1496
Cordivari Cordivari Roberta 1496 x 550 мм (3551650000213) 3551650000213 | 4 939 грн. |
Рушникосушка водяна Cordivari ROBERTA 1496x550 мм білий 3551650000213 | 4 939 грн. |
CORDIVARI ROBERTA 1496 x 550 мм 728W Білий (3551650000213) 3551650000213 | 4 445 грн. |
Закрити
Рекомендуємо