Рушникосушарка Cordivari Roberta 600x700 (3551650000204)
Фото 5 | від 2 759 до 3 065 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:348 Вт |
Модифікації Cordivari Roberta 7
Характеристики
Cordivari Roberta 600x700 |
|
Є можливість перевернути полотенцесушитель на 180° дзеркально відобразивши правобічні і лівосторонні перемички. Може бути обладнаний електричним теном.
Різьбове з'єднання: G 1"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Cordivari Roberta 600x700
Сортувати
Cordivari Cordivari Roberta 700 x 600 мм (3551650000204) 3551650000204 | 3 065 грн. |
Рушникосушка Cordivari Roberta 700x600 мм білий 3551650000204 | 2 875 грн. |
CORDIVARI ROBERTA 700 x 600 мм 348W Білий (3551650000204) 3551650000204 | 2 759 грн. |
Сушка для рушників CORDIVARI Roberta 700 x 600 мм 3551650000204 | 2 849 грн. |
Сушарка для рушників водяна CORDIVARI Roberta 700х600 мм 348 Вт білий (355 | 2 875 грн. |
Закрити
Рекомендуємо