Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb CMK64GX5M4B5600C36
Відео 9Фото 6 | Очікується у продажу 14 973 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 64; Планок у комплекті: 4; Тип пам’яті: DDR5; Тактова частота: 5600; CAS-латентність: CL36; |
Corsair CMK64GX5M4B5600C36 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb CMK64GX5M4B5600Z36 | від 13 448 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb CMK64GX5M4B6200C32 | від 14 555 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 4x16Gb CMK64GX5M4B6600C32 | від 14 473 грн. | 3 пропозиції |