Игровой коврик Cougar Arena X
Відео 7Фото 9 |
Cougar Arena X |
|
Килимок бренду Cougar є великою ігровою поверхнею стандартної прямокутної форми розміром 1000х400 мм. Це ідеальне поле битви для улюблених ігор, де можна вільно пересувати мишку, а також розмістити комп'ютерну клавіатуру чи ноутбук. Товщина складає 5 мм, що забезпечує належний рівень підтримки та комфорту для руки під час тривалих ігрових сесій. Тканинна поверхня гарантує плавне ковзання та високий рівень точності пересування під час роботи з лазерними або оптичними сенсорами мишок.
Крім цього, Cougar Arena X отримав прогумовану основу з натурального каучуку з хвилеподібною фактурою, яка сприяє підвищенню стійкості, надійному зчепленню з будь-якими поверхнями та високоточній роботі сенсора. Прошиті краї та вологозахист моделі продовжують її термін служби, захищають від зношування та випадково пролитих рідин, а це означає, що килимок збереже початковий вигляд та працездатність навіть за інтенсивного щоденного використання. Поверхня доповнена малюнком у вигляді логотипу виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Arena X
Усі ціни 65 →Ігрова поверхня Cougar Arena X Pink | 997 грн. |
Игровая поверхность Cougar Arena X Pink | 997 грн. |
Ігрова поверхня Cougar Arena X Black | 999 грн. |
Коврик для мыши Cougar Arena X, черный с рисунком. | 999 грн. |
Игровая поверхность Cougar Arena X Pink | 999 грн. |
Великий розмір на весь стіл. Влізає повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком і залишається багато місця для ведмедика. Також права рука може майже повністю лежати на поверхні. Купивши цей килимок як заміну його "молодшому братові", такому ж cougar arena тільки розмірами 800х300. За якістю і матеріалами вони ідентичні, тому опишу досвід користування меншою моделлю. За 6 років користування килимком, не менше 10 пережитих циклів прання цього килимка, з ним не трапилося ЗОВСІМ нічого. Жодної навіть нитки з обшивки килимку не вилізло. Поверхня ідеальна, гумове покриття знизу також, якщо його випрати то можна продавати як новий) На столі він виглядає дорого і якісно, не як ганчірка, а як серйозна ігрова поверхня, все завдяки його ширині в 5мм, і добре прошитим краям. Словом, усім рекомендую, найкращий килимок яким я користувався. Фото прикладаю в порівнянні з великим павербанком і ведмедиком. Ні Артем Процак: користуюся Cougar Arena X більше року |
якість, розмір. швидко брудниться Никита Иванов: користуюся Cougar Arena X більше року |