Навушники
Cougar Immersa Essential
Відео 8Фото 29 |
Cougar Immersa Essential 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar Immersa Essential
Усі ціни 40 →Cougar Immersa Essential Black | 1 299 грн. |
Ігрові навушники Cougar Immersa Essential Black (3H350P40B.0001) | 1 129 грн. |
Навушники Cougar Immersa Essential Black | 1 249 грн. |
Гарнитура Cougar Immersa Essential Black | 1 130 грн. |
Гарнітура Cougar Immersa Essential Black | 1 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Глухий звук і мікрофон, що фонить. За якістю складання немає жодних питань, але мікрофон та динаміки гірші ніж у бюджетників. Якщо є бажання танцювати з бубном і налаштовувати звук, то рекомендую до покупки. -Дизайн та якість складання -Глухий звук -Шуми в мікрофоні |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →