Електролобзик CRAFT-TEC PXGS-222
CRAFT-TEC PXGS-222 глибокий пропил |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRAFT-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRAFT-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRAFT-TEC PXGS-222
Усі ціни 6 →Лобзик Craft-tec PXGS-222 | 1 118 грн. |
Лобзик електричний Craft-Tec PXGS-222 | 1 292 грн. |
Лобзик Craft-tec PXGS222 | 1 250 грн. |
Електролобзик Craft-tec PXGS222 | 1 302 грн. |
Лобзик Craft-tec PXGS222 | 1 255 грн. |
Лобзик електричний Craft-tec PXGS-222 (круглий шток, 750W) | 1 161 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →