Електролобзик Makita 4350CT
Відео 13Фото 7 |
Makita 4350CT |
|
У моделі 4350CT звичайний кейс, а в комплекті 4350CTJ — кейс Makpac
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 4350CT
Усі ціни 7 →Лобзик Makita 4350CT + кейс | 7 042 грн. |
Лобзик Makita 4350 CT 4350CT | 7 042 грн. |
Лобзик Makita 4350CT в кейсі | 7 042 грн. |
Електролобзик Makita 4350CT | 8 699 грн. |
Электрический лобзик Makita 4350CT 720Вт | 8 914 грн. |
Лобзик Makita 4350ct | 7 390 грн. |
Лобзик Makita 4350 CT 4350CT | 7 709 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →