Оперативна пам'ять Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B
Crucial CT51264BF160B |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B
Модуль памяти Crucial 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (CT51264BF160B) CT51264B | 317 грн. |
Оперативна пам'ять Crucial DDR3 1600 4GB (CT51264BF160B) | 434 грн. |
Оперативна пам'ять Crucial SODIMM DDR3L 4Gb 1600MHz PC3L-12800 (CT51264BF1 | 460 грн. |
16 вересня 2018, 16:54
Точно ли DDR3L? #
Это точно DDR3L с пониженным напряжением? Насколько знаю DDR3 с напряжением 5 В а DDR3L с 1.35 В
anonim
7 липня 2014, 23:21
Максимально допустимая ОЗУ ноутбука #
У меня ноутбук Lenovo IdeaPad G560-337A-1 (59-304453), я б хотел узнать до скольки гб можно расширить ОЗУ?
Модификації Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BC1067 | від 456 грн. | 3 пропозиції | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S1067M | від 476 грн. | 3 пропозиції | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BC1339 | від 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF1339J | від 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF1339 | від 357 грн. | 6 пропозицій | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B | від 317 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S160BJM | від 1 056 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →