Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMM16004G
1 230 грн. Купити! Модуль пам'яті GOODRAM SO-DIMM DDR3 1600MHz 4GB для Apple iMac (W-AMM16004Маркетплейс: Rozetka.ua ХЄХЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
GOODRAM W-AMM16004G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1333S364L9S/4G | від 414 грн. | 9 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMM16004G | від 1 230 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G | від 374 грн. | 45 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11/4G | від 402 грн. | 45 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11S/4G | від 369 грн. | 50 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11/4G | від 397 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →