Зарядний пристрій CTEK CT5 Time To Go (40161)
Відео 4 |
CTEK CT5 Time To Go |
|
Можливість визначення часу до закінчення зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CTEK CT5 Time To Go
Усі ціни 10 →Зарядний пристрій CTEK CT5 TIME TO GO | 6 440 грн. |
Зарядное устройство CT5 TIME TO GO для аккумуляторов 12V ( AGM / Ca/Ca / G | 4 814 грн. |
Зарядний пристрій CTEK CT5 TIME TO GO для акумуляторів 40-161 | 6 440 грн. |
Зарядное устройство CTEK CT5 TIME TO GO для аккумуляторов 40-161 | 6 440 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →