Пневматичний пістолет CYMA ERGO-FA Plastic AEP (CM.127)
Фото 15 |
CYMA ERGO-FA Plastic AEP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CYMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CYMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CYMA ERGO-FA Plastic AEP
Пістолет CYMA ERGO FA CM.127S Mosfet AEP | 4 350 грн. |
Пістолет CZ 75 P-07 [Cyma] CM.127 AEP | 3 345 грн. |
Пістолет Cyma Glock 18 custom AEP (CM127) CM.127 [CYMA] (для страйкболу) | 4 425 грн. |
Пістолет CZ 75 P-07 [Cyma] CM.127 AEP | 3 355 грн. |
Пістолет Cyma Glock 18 custom AEP (CM127) CM.127 [CYMA] (для страйкболу) | 4 056 грн. |
Додаткові функції і можливості пневматичного пістолета CYMA ERGO-FA Plastic AEP:
- Автоматичний і напівавтоматичний режими
- Перемикач режимів вогню
- Підствольна RIS планка для кріплення аксесуарів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →