Кулі й патрони JSB Beast 4.5 mm 1.05 g 250 pcs
JSB Beast 4.5 mm 1.05 g 250 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Beast 4.5 mm 1.05 g 250 pcs
Свинцовые пули JSB Diabolo Exact Beast 4,52 мм 1,05 гр. 250 шт/уп (546279- | 440 грн. |
Пульки JSB Diabolo Exact Beast 4,52 мм, 1,05 г, 250 шт/уп (546279-250) 546 | 440 грн. |
JSB Пульки JSB Diabolo Exact Beast 4,52 мм, 1,05 г, 250 шт/уп (546279-250) | 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →