Котушка D.A.M. Quick 2 4000FD (56968)
D.A.M. Quick 2 4000FD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Quick 2 4000FD
Усі ціни 8 →Котушка DAM QUICK 2 4000FD Method | 1 928 грн. |
Котушка спіннінгова DAM Quick 2 4000FD (56968) | 1 443 грн. |
Котушка фідерна DAM Quick 2 4000 FD Method (65716) | 1 687 грн. |
Котушка DAM QUICK 2 4000FD | 1 443 грн. |
Котушка DAM QUICK 2 4000FD Method | 1 687 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →