Котушка Shimano Sienna FG 2000 (SN2000FG)
Відео 4Фото 5 |
Shimano Sienna FG 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Sienna FG 2000
Усі ціни 10 →Катушка Shimano Sienna 2000 FG 3+1BB (SN2000FG) | 1 760 грн. |
Катушка Shimano Sienna 2000 FG 3+1BB (SN2000FG) SN2000FG | 1 760 грн. |
Котушка Shimano Sienna 2000 FG 3+1BB (SN2000FG) SN2000FG | 1 760 грн. |
Shimano Котушка Shimano Sienna 2000 FG 3+1BB (SN2000FG) SN2000FG | 1 760 грн. |
Катушка Shimano Sienna 2000 FG 3+1BB 5.0:1 2266.27.42 | 1 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →